Aktuality

Od října 2021 spouštíme i online webináře.

Na všech presenčních akcích budou dodržována protiepidemická opatření proti COVID19 platná v den konání semináře.

 

Aktuální nabídka seminářů

Od září 2021 pro vás opět pořádáme odborně zaměřené semináře z Programu rozvoje venkova. Více informací naleznete zde Semináře.

Od ledna 2020 opět proběhly vzdělávací kurzy pro střední a TOP management. Více informací naleznete zde Střední a TOP management.

 

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců (POVEZ II)

Chcete vzdělávat své zaměstnance a zvyšovat tím jejich odbornost? Nemáte dostatek finančních prostředků pro vzdělávání svých zaměstnanců? Nemáte dostatek času nebo personálních zdrojů pro organizování vzdělávání svých zaměstnanců?

Tak právě pro Vás je určena naše nabídka vzdělávání přímo pro Váš podnik, tj. pro zaměstnance na všech pozicích. Zajistíme Vám sepsání žádosti, potřebnou administrativní agendu, odborné lektory. Více informací o projektu zde Informace k POVEZ II.

Jedná se o možnost využití finančního příspěvku z programu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců, který je poskytován přes příslušné Úřady práce.

 

Akreditace MŠMT

Institut vzdělávání v zemědělství o.p.s. získal v lednu 2016 akreditaci od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Více informací včetně dokumentu o Rozhodnutí naleznete na stránce O nás.

 

 

Spuštěna nová verze stránek

ilustracePřipravili jsme pro vás novou verzi internetové prezentace Institutu vzdělávání v zemědělství o.p.s. V moderním designu a zcela přepracované struktuře vám nyní přinášíme přehledné informace o realizovaných projektech (včetně materiálů ze souvisejících seminářů ke stažení) a kompletní obsah vzdělávacích programů. Najdete zde rovněž kontakty na všechny pobočky v jednotlivých krajích.

K dispozici jsou také veškeré studijní materiály ke stažení (prezentace a sborníky ze seminářů).

Nové webové stránky jsou díky responzivnímu designu výborně dostupné rovněž na všech mobilních zařízeních jako jsou tablety a chytré telefony.